איזו 9001

התקנים הישראלים שמוודאים איכות מחייבים מפעלים וארגונים בתקן אחד נוסף, יישום ישראלי לתקן הבינלאומי איזו 9001 זהו תקן שהפך ישראלי והוא מחייב כל גוף שרוצה לבצע עסקאות ולהתקשר עם גופים גדולים בארץ ובעולם ומוכיח כי הוא עומד בהליכי בקרת איכות מצוינים שמבטיחים איכות בשירות ובמוצר. חברת גל תופסים איכות מציעה לכם את שירותיה ביישום ובהגדרת הסטנדרטים שלכם ובהתאמתם לתקן זה על ידי תיקון ליקויים לפי דרישות מערכת ניהול האיכות שהתקן מחייב. 

איזו 9001

מה זה אומר שיש לכם איזו 9001 ?

  • כל ארגון או מפעל שיש להם תקן זה מעידים על כך שהם מנהלים מערכת ניהול בקרת איכות שמוציאה בסופו של הליך ייצור את המוצר שעומד בסטנדרטים הכי קפדניים שנדרשים מהם. זה כולל גם שירות לקוחות שכל ארגון כזה נותן משום שהוא מחייב גם משוב ובקרה כדי למנוע תקלות ולתקן ליקויים במתן השירות. בדיוק לשם כך נועדה מערכת הניהול.
  • איזו 9001 נשען על שבעה עקרונות ניהול ובהם התמקדות בלקוח, ניהול עובדים ומנהיגות בהנהלה, גישה שמתייחסת לתהליכים ושלביהם, ניהול יחסים עם מערכות חוץ שונות ושיפור המוצר והשירות בהתאם למשוב שמקבלים.
  • כל גוף שמקבל תקן זה מבטיח ייצור מוצר איכותי לכל אורך הדרך באופן רציף ולאורך זמן, ללא שינויים ברמת הייצור ונפילות שונות. התקלות מטופלות בגישה מערכתית כוללת כדי למנוע אותן מבלי להזניח אותן ובכך מבטיחים את הייצור היציב והאיתן.
  • התקן מבטיח שכל העובדים במפעל או בארגון הם בעלי המיומנויות הנדרשות או קיבלו הכשרה מספקת כדי להבטיח את מיומנויות התפעול והעבודה שלהם. כמו כן, ההוראות שהם מקבלים חייבות להיות הכי פשוטות ובהירות להבנה מבלי שיהיה מקום לפרשנות נוספת ולערפול כוונות.
  • שביעות רצון הלקוחות והשותפים לעסקים ולעבודה היא אחת מאבני היסוד של העבודה בתקן זה. זה מחייב בדיקות ומשובים כדי לתקן ולשפר כל הזמן את המוצרים ואת השירות שניתן להם, תוך כדי קשב מלא.
  • התקן מבטיח שהמפעל ממשיך להתפתח ולמצוא לו אפיקים נוספים להתפתח ברוח הזמן ולשפר את מוצרים ופעילותו העסקית.

ניהול בקרת האיכות באופן מקצועי

החברה שמנהלת את בקרת האיכות שלכם באופן מקצועי מכוונת כל הזמן לתקן זה, כדי שתוכלו להמשיך להתפתח ולעשות עסקים עם כל מי שחייב את התקן שמעיד על האיכות טובה ומשובחת הנושאת עמה גם אחריות על המוצר.

שאלה? בירור?

קידום אתרים בישראל קידום אתרים בישראל

התקשרו