הבטחת איכות

מרגע שהוחלט כי מוצר חייב להגיע לצרכן כשהוא במיטבו, נעשה הכל במפעלים כדי להשיג זאת במינימום של תקלות וייצור מוצרים פגומים. כדי להבטיח את איכות המוצרים והייצור יש לעמוד בסטנדרט של הבטחת איכות, וזהו לא רק עניין של חוק ותקינה, אלא גם אינטרס ראשון במעלה של כל יצרן. חברת גל איכות מאתרת את כל המקומות שבהם יש לבצע הבטחה של תקני הייצור ואיכותם, כדי שהמוצרים שלכם יגיעו לסוף פס הייצור ללא בעיות ושיבושים בדרך. עבודה זו מבטיחה תיקון כשלים והתאמה של נוהלי העבודה שלכם לתקנים מחמירים של איכות בייצור.

הבטחת איכות

הבטחת איכות – השגת איכות בייצור היא אינטרס של כולם

כדי להבטיח איכות של מוצר יש לדאוג ליישום העקרונות הבאים:

  • קביעת המטרות שלכם בהגדרת איכות של הייצור ושל המוצרים עצמם לפי הציפיות של הלקוחות שלכם. הסטנדרט שלכם הוא הבסיס שאתו עובדים אנשי הבטחת האיכות והבקרה.
  • בחינת הטכנולוגיה ופס הייצור לפי ביצועים, עלויות, ופרמטרים חיוניים אחרים כדי לקבוע את הרף האיכותי המשוקלל שלכם ושל הלקוחות שלכם.
  • חשיבה כוללת על המוצר שלכם וכיצד הוא מגיע למשתמש בו.
  • התאמת המכשור וייעולו בהתאם למדדים שנקבעו על ידיכם ועל ידי אנשי המקצוע של הבטחת האיכות. זה נכון בעיקר למי שיש לו פס ייצור המוני שיש לבדוק את היעילות שלו ואת הליך הייצור בו.
  • בדיקת פגמים ותקלות הגורמים לייצור מספר גבוה מהמקובל בתחומכם של מוצרים שאינם עומדים בתקנים ובסטנדרטים הראויים שנקבעו אצלכם.

הבטחת איכות היא הבסיס למצוינות

חשיבותה של הבטחת איכות במערכת היצרנית שלכם חשובה בעיקר לכם כיצרנים עוד לפני שהמוצר עוזב את המפעל בדרכו ללקוח. היא מבטיחה שהלקוח מקבל בדיוק את המוצר הבטוח והאיכותי שעליו שילם ולכם היא מבטיחה שהמוניטין שלכם יישמרו כיצרנים איכותיים שימשיכו לאת פעילותם העסקית. לשם כך מפעילים קבוצת שיטות ואמצעים על בסיס חוקים ותקינה שמיועדים לכך, יחד עם תהליכים מותאמים אישית לכל מפעל, כפי שאנשי מקצוע בתחום הבקרה על תהליכי ייצור בדקו ואבחנו אותם. הדגש מושם על מניעת תקלות בתהליך העבודה והייצור, כדי שבשלב הבקרה המאוחר אכן ימצאו שכל כללי הבטחת האיכות שיושמו אכן השיגו את מטרתם.

שאלה? בירור?

קידום אתרים בישראל קידום אתרים בישראל

התקשרו