מנהל איכות

תחזוקת מערכת האיכות של כל מפעל מחייבת מנהל איכות. לפעמים קוראים לזה מנהל הבטחת איכות ובכל מקרה, ללא האיכות הנדרשת היום ממוצרים ומשירותים קשה לשרוד בעולם העסקי. הלקוחות כבר אינם מתפשרים על איכות של מוצרים אלה ולכן חברת גל תופסים איכות מציעה לכם את שירותי ניהול האיכות המוכחים שלה. לאחר שנים רבות של ניסיון וידע בתחומים שונים, אנשי המקצוע מחויבים להצלחה שלכם על ידי שמירה קפדנית של איכות הייצור והשיווק של מוצריכם במפעל, לפי סטנדרטים מוקפדים.

מנהל איכות

מה כולל תפקידו של מנהל איכות ?

  • מנהל איכות חייב להכיר את כל הנהלים והתהליכים של הייצור במפעלכם או בבית העסק שלכם עד לפרטים הכי קטנים, כדי לדעת כיצד לתקן ולשפר את התהליך ולהבטיח איכות. הוא זה שמשלב בין כל תהליכי הייצור להבדיל ממי שמופקד על חלקים ממנו כדי למקסם את הפוטנציאל של המפעל והעסק. 
  • ניהול המערכת מחייב היכרות עם כל בעלי התפקידים במפעל אבל גם עם גורמי חוץ שהוא נעזר בהם, מדווח להם, מתכונן לביקורות שלהם ומתייעץ אתם.
  • הזרמת תהליכי הייצור כך שלא ייתקעו ולא תהיה בעיה שאי אפשר יהיה למצוא לה מענה בזמן ובמקום כדי למנוע השבתת פס הייצור, חוסרים או עודף ייצור. 
  • יכולת הבנת המערכת ותחקורה גם לאחר תקלות כדי להבין היכן הייתה הבעיה וכיצד למנוע אותה להבא.
  • איסוף נתונים דקדקני מבלי לאבד את הראייה הכלל מערכתית כדי להביא את כל התמונה הכוללת להנהלה. הוא חלק חשוב מאוד בהליך קבלת ההחלטות משום שמה שהוא מביא הוא המידע שעל בסיסו עובדים.
  • אוריינטציה שאינה מכוונת רק לעובדים ולהנהלה כי אם גם לצורכי הלקוח והציפיות שלו, בהתאם למוצרים. פירוק התובנות להנחיות פעולה לעובדים ולהנהלה ויישומן בשטח.
  • תקשורת טובה עם גורמים במפעל ומחוצה לו כדי להעביר בצורה אופטימלית את המסקנות והדיווחים וכדי להניע אותם לפעולה ולתיקון הליקויים השונים.

בחירת חברת ניהול

חברת ניהול של איכות המוצר והייצור למחייבת בדיקה של הרקע התעשייתי והמעשי של המנהל אבל גם תקשורת וכימיה. לא פעם הבעיה היא לא התובנות אלא דרך היישום וההעברה שלהן בשטח לעובדים, ולכך נדרשת יכולת של יחסי אנוש טובים לא פחות.

שאלה? בירור?

קידום אתרים בישראל קידום אתרים בישראל

התקשרו