ניהול איכות

לכל מפעל יש צורך במנגנוני בקרה על תהליכי הייצור וניהול קבלת ההחלטות. ניהול איכות הוא אחד התחומים החשובים שנכנסו לתעשייה בשנים האחרונות, לאחר הפקת לקחים שמצעידים אתכם קדימה כדי להיות מסוגלים להתחרות בכל העסקים בארץ ובעולם בנישה שלכם. ללא איכות מוכחת שמתומחרת ביעילות תתקשו לשרוד וזה בדיוק מה שחברת גל תופסים איכות מבטיחה לכם בשירותיה המקצועיים. מלבד הבנה עמוקה בתחום יש צורך בניסיון רב ומגוון בתעשייה על כל סוגיה ובמיוחד בתחום שבו אתם עוסקים, כדי למזג את הידע למסקנות יישומיות שעובדות.

ניהול איכות

נקודות הממחישות את חשיבותו של ניהול איכות לצורך האיתנות של המפעל

  • כל תהליך ייצור חייב לבדוק את התחנות השונות לאורכו כדי לנטר סיכונים ותקלות אפשריות הדבר נחוץ לא רק לשם הפקת מוצר איכותי אלא גם כדי לייעל את השימוש במשאבים ולהקטין את העלויות של כל מוצר. בסופו של דבר, ניהול איכות פירושו לא רק איכות המוצר אלא גם תהליך הייצור.
  • כל בקרה נכונה של איכות הייצור שלכם מפיקה בסופה מסקנות ולקחים שאפשר ליישם לאורך כל פס הייצור. בקרה זו מחליפה את השיטה הישנה של דגימות אקראיות ונכנס בעובי הקורה בזמן ובמקום כדי למנוע מהתקלה להמשיך להתגלגל הלאה ולהשבית לחלוטין את כל השרשרת של הייצור. מנהל האיכות של הייצור שלכם בודק את כל החוליות בשרשרת, אוסף נתונים, מתעד אותם ומדווח אותם להנהלה במטרה לאפשר לה לקבל החלטות בצורה נכונה.
  • בכל ניהול של בקרה ופיקוח יש להיות בקשר עם הגורמים המקצועיים במפעל ומחוצה לו שאמונים על פתרון הבעיות, תיקון הליקויים או הרישוי שלהם. כל מנהל איכות ובקרה יהיה זה שיוצר קשר עם האנשים ומדווח להם את כל מה שנחוץ לדווח ומניע תהליכים ופעילויות.

חברת ניהול ובקרה לשמירה על איכות המוצרים היא חיונית

חברה טובה ואמינה של ניהול של כל ההיבטים של איכות הייצור והמוצר היא חברה שחייבת להיות בעלת ניסיון רלוונטי בתהליכי הייצור בנישה שלכם. ההסמכה וההכשרה המקצועית מחייבות גם ניסיון בשטח כדי להבין את ההבדל שבין תיאוריה למעשיות ולמזג את השניים לבקרת איכות מוצלחת מבחינתכם.

שאלה? בירור?

קידום אתרים בישראל קידום אתרים בישראל

התקשרו